INVISALIGN - dantų tiesinimas skaidriomis kapomis

Invisalign skairdrios kapos dantų tiesinimui

Tai inovatyvus ortodontinis gydymo metodas. Naudojant plonytes, permatomas kapas, kurios praktiškai nepastebimos. Kiekviena kapa gaminama individualiai Jūsų dantims. Keičiant kapas dantys po truputį juda,  galutinės padėties link.

Invisalign-puiki alternatyva breketams,kurių dauguma pacientų vengia ,dėl prasto estetinio vaizdo ir apsunkintos higienos.

Gydymo efektyvumas invisalign kapomis įrodytas daugybę klinikinių tyrimų.

Kaip pradėti gydymą su Invisalign kapomis?Skaidrios kapos

Pirminėje konsultacijoje, gydytojas ortodontas, įvertins jūsų dantų ir sąkandžio būklę. Nusprendus, kad jųsų atvejis tinkamas gydymui kapomis, bus atliekami sekantys diagnostiniai žingsniai. Reikės atlikti foto ir rentgeno nuotraukas, nuimami diagnostiniai atspaudai ar skenuojama intraoraliniu skeneriu. Šie duomenys nusiunčiami į Invisalign laboratoriją. Nuo šio momento prasideda ortodonto ir dantų techniko bendradarbiavimas. Ortodontas sukuria pageidaujama gydymo planą, pagal tai yra sudaromas virtualus gydymo planas unikalia Align technology ClinCheck programa. Ji parodo kokie pokyčiai vyks su Jūsų dantimis ir kaip jie judės gydymo metu.

Tai leidžia įsivaizduoti kokie rezultatai bus pasiekti gydymo pabaigoje. Pagal ClinCheck rezultatus pagaminamos permatomos tiesinančios kapos.

Invisalign kapos - ar tai tinka jums?

Invisalign gydymas kasdienybėje sukelia minimalius nepatogumus. Estetinis vaizdas puikus - kapos beveik nepastebimos, nes esti visiškai skaidrios ir glotniai priglunda prie dantų. Jas patogu dėvėti, galima lengvai nusiimti valgymo, gėrimo, dantų valymo metu. Dantų priežiūra įprastinė.

Kiek laiko reikia nešioti kapas?

Kapos turi būti nešiojamos 22 val. per parą t.y.jos nuimamos valgant ar valant dantis. Kapos yra keičiamos kas 1-2 savaites. Taip dantys po truputi keičia savo padėtis, judėdami į siekiamą poziciją. Lankytis pas gydytoją pageidautina kas 6-8  savaites, gydymo trukmė individuali, nuo 6-18 mėnesių.

Nesilaikant režimo, gydymo rezultatai nebus pasiekti, gali tekti perplanuoti gydymą.

Kaip elgtis po dantų tiesinimo gydymo?

Po gydymo invisalign sistema, kaip ir po įprastinio ortodontinio gydymo yra taikoma stabilizavimo fazė. Taikomi fiksuoti ir nuimami retenciniai aparatai, pastaruosius reikia dėvėti kas naktį. Visa tai palaiko dantis naujoje pozicijoje, kol persiformuos kaulas ir minkštieji audiniai.

Dantų tiesinimas skaidriomis kapomis - ortodontinio gydymo pažanga

Tokios inovatyvios technologijos, kaip Invisalign skaidrios kapos, leidžia mums gydytojams nuolat tobulėti, taikant naujus gydymo metodus. Visa tai, atveria galimybes pacientams pasiekti gydymo rezultatus greičiau, estetiškiau, netrikdant kasdieninės rutinos.