Dantų gydymas su sedacija leis pamiršti nemalonius pojūčius

Odontologijos sritis per pastaruosius kelis dešimtmečius gerokai pažengė į priekį, tad vizitas pas odontologą tikrai nebėra gąsdinantis. Dantų gydymas su sedacija užtikrina, kad net ir sudėtingos procedūros bus atliekamos be jokio skausmo, o tuomet, jei paciento baimė yra pernelyg didelė, dantys gali būti gydomi taikant narkozę.

Dantų gydymas su sedacija

Prieš atliekamas procedūras pacientui gali būti paskiriami nuryjami arba įpurškiami į nosį medikamentai, kurie užtikrina atsipalaidavimą ir nusiraminimą. Nors dantų gydymas su sedacija dažniausiai taikomas vaikams, tačiau jis taip pat gali pasiteisinti ir gydant suaugusiųjų dantis. Vaistai paprastai pradeda veikti po maždaug 15-20 minučių, tad tiek laiko palaukiama iki procedūros pradžios. Per tiek laiko pacientas nusiramina, pralinksmėja, o vėliau tampa mieguistas, laikinai gali lengvai sutrikti judesių koordinacija.

Svarbiausi dantų gydymo taikant sedaciją privalumai:

  • Pacientas atsipalaiduoja, sumažėja nerimas;
  • Padidinamas komfortas;
  • Sukeliama trumpalaikė amnezija – pacientas neatsimena dalies ar visos odontologinės procedūros;
  • Vieno vizito metu gali būti atliekamos kelios odontologinės procedūros;
  • Pagerinama odontologinių paslaugų kokybė.

Dantų gydymas su narkoze

Jei paciento baimė yra labai didelė, gali būti pasirenkamas dantų gydymas su narkoze. Dažniausiai toks metodas yra taikomas vaikams, kurie nesileidžia atlikti reikalingų procedūrų, kai reikalingos tam tikros chirurginės intervencijos, ar paprasčiausiai vieno vizito metu tenka taisyti daug dantų. Labai svarbu tai, kad dantų gydymui su narkoze būtų tinkamai pasiruošiama – prieš tai rekomenduojama 6 valandas nevalgyti ir 3 valandas negerti. Dantų gydymas su narkoze gali būti atliekamas tik tiems žmonėms, kurie yra visiškai sveiki (net ir persirgus peršalimo liga rekomenduojama palaukti bent porą savaičių). Dantų gydymas su narkoze dažniausiai taikomas tada, kai odontologinės procedūros trunka kelias valandas ar dar ilgiau - niekam ne paslaptis, kad tokios ilgos procedūros yra varginančios, tad narkozė gali būti puiki išeitis.

Taigi, jei jaučiama baimė odontologams, gali būti pasirenkamas dantų gydymas su narkoze arba sedacija. Abi šios galimybės padės išvengti įvairių nemalonių pojūčių, ir apsilankymas klinikoje nebus siejamas su neigiama patirtimi.

Kiekvieno paciento atvejis unikalus ir išskirtinis todėl maloniai kviečiame susisiekti su mūsų registratūra ir suderinus laiką atvykti odontologo konsultacijai. Konsultacijos metu bus įvertinta Jūsų būklė ir pateiksime tikslią odontologinio gydymo kainą Jūsų atvejui.