Druskininkai SPA Vilnius filialas


Privačių odontologijos klinikų šiandien galime rasti net ir mažiausiuose mūsų šalies miestuose, o pasirinkimo ir paslaugų kokybės įvairovė didesniuose Lietuvos miestuose be galo plati ir ženkliai skiriasi. Ne išimtis ir odontologų klinikos Druskininkuose.
Nepaisydami milžiniškos konkurencijos džiaugiamės, kad vis daugiau pacientų renkasi mūsų  klinikos filialą Druskininkuose.

Teikiamų odontologijos  paslaugų spektras Druskininkuose

Mackevičių šeimos odontologijos klinikos Druskininkai Spa Vilnius filiale siūlomų paslaugų spektras iš tiesų platus. Mūsų odontologai Druskininkuose Jums gali pasiūlyti moderniausias odontologo paslaugas tokias kaip estetinis plombavimas, dantų implantavimas (Straumann, BioHorizons impalntai), dantų balinimas kapomis, „ZOOM” arba „Biolase” lazeriais, profesionali burnos higiena, dantų protezavimas, burnos chirurgija, ortodontinis gydymas, periodontologinis gydymas, endodontinis gydymas, vaikų  ir suaugusiųjų dantų gydymas vietinėje ir bendrinėje nejautroje, rentgenologiniai tyrimai, dantų tiesinimas dantų breketais ir kitas odontologo paslaugas.

Klientai visuomet gali kreiptis odontologo specialisto konsultacijai, kurios metu kvalifikuoti profesionalai atsakys į svarbiausius Jūsų klausimus, parinks Jums tik geriausią gydymo variantą.

Klinikos darbo laikas ir skubi odontogo pagalba

Mes suprantame, kad pacientai ne visada turi galimybę pas odontologą apsilankyti įprastomis darbo valandomis: tam tikrais atvejais ieškoma tokių specialistų, kurie paslaugas teiktų vakarais ar savaitgaliais todėl norime pasidžiaugti, kad mūsų odontologijos klinikose, įskaitant ir Mackevičių šeimos odontologijos kliniką Druskininkuose, Jūs visuomet galite gauti skubią odontologo pagalbą kuomet jokia kita klinika negali suteikti Jums reikalingos pagalbos. Mūsų odontologai Druskininkuose visuomet suteiks Jums pagalbą tuomet kada jos Jums labiausiai reikia.

Kokybės garantija

Esminis kriterijus pagal, kurį dauguma pacientų renkasi odontologo kliniką yra kokybė. Tą suprasdami mes visuomet siekiame, kad Jūsų šypsena apsilankius pas mus būtų patikimose rankose ir gautumėte tik geriausią rezultatą.
Siekdami užtikrinti tik aukščiausią odontologijos paslaugų lygį į Druskininkų Odontologijos klinikos filialą pakvietėme kartu dirbti tik aukščiausios kvalifikacijos specialistus, puikiausiai išmanančius savo sritį. Nesvarbu ar lankytumėtės mūsų odontologijos klinikos filiale Vilniuje ar Druskininkuose visur būsite šiltai priimti. Kiekvienas pacientas mums vienodai svarbus, kiekviena išsaugota šypsena teikia džiaugsmą mūsų specialistams. Maloniai laukiame Jūsų vizito mūsų klinikoje Druskininkuose. Susisiekę nurodytu telefono numeriu galėsite rezervuoti patogiausią laiką savo vizitui. Mūsų odontologai Druskininkuose Jūsų paslaugoms!

Registracija telefonu: +370 618 121 48